Меню
Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

Про концерн

НАША МІСІЯ:

Ми проектуємо, виробляємо і реалізуємо якісне спортивне та ігрове обладнання для дітей та дорослих.

Наша робота грунтується на використанні новітніх технологій, талановитих конструкторських рішень та застосування сучасних методів менеджменту та технічного забезпечення виробництва.

Зусилля нашого високопрофесійного персоналу спрямовані на якісне забезпечення високофункціональним спортивним обладнанням для спорту та ігор кожного спортивного залу, кожного будинку та кожного спортивного та дитячого майданчика.

Концерн «Інтер Атлетика» об'єднує у своєму складі групи компаній, що займають лідируючі позиції на ринку України в сфері виробництва і продажу товарів для спорту та активного відпочинку. Незважаючи на чітко визначену спеціалізацію, діяльність концерну охоплює практично всі напрямки на шляху до здорового та активного способу життя!

Серед основних напрямків діяльності підприємств концерну можна виділити наступні:

1. Професійне спортивне обладнання для фітнес центрів.

До структури концерну «Інтер Атлетика» входить компанія «Фітнес трейдинг», що спеціалізується на продажу всього спектру обладнання та аксесуарів для професійних залів різного рівня - від невеликих домашніх і корпоративних залів до сучасних фітнес центрів, розрахованих на декілька тисяч відвідувачів. Серед асортименту продукції - найкращі товари вітчизняного виробництва і провідних закордонних виробників. Додатково компанія надає повний спектр послуг з планування та відкриття професійних залів, гарантійного, післягарантійного обслуговування та ремонту обладнання. Географія роботи компанії постійно розширюється і охоплює не тільки Україну і країни ближнього зарубіжжя, а також понад 40 країн світу.

2. Дитяче та спортивне обладнання для занять на відкритому повітрі.

До структури концерну «Інтер Атлетика» входить компанія «Центр дитячого та спортивного обладнання», що спеціалізується на продажу всього спектру дитячого ігрового обладнання для відкритого повітря і приміщень (дитячі майданчики, ігрові комплекси, і.т.д.), а також обладнання для спорту і активного відпочинку на відкритому повітрі (спортивні майданчики, вуличні тренажери, поля із синтетичної трави для гри з м'ячем, надувні комплекси). Перевагою даної компанії є не лише надзвичайно широкий асортимент обладнання, але і його унікальні характеристики - дитячі ігрові комплекси майстерно втілені у дереві, пластику та металі за малюнками відомого дитячого художника та відповідають всім міжнародним вимогам, нормам; вуличні тренажери - унікальна і єдина пропозиція на ринку України.

3. Гуртова та роздрібна торгівля товарами для спорту та активного відпочинку.

До структури концерну «Інтер Атлетика» входить компанія «Торговий дім «Спорт», що спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі широким асортиментом товарів для спорту і відпочинку (силові і кардіо тренажери для будинку, аксесуари для гри в настільний теніс, різний спортивний інвентар і аксесуари і багато чого іншого). Унікальність роботи з даною компанією полягає в її універсальності і повному комплексі послуг - Ви можете вибрати необхідний Вам товар у потрібній кількості (компанія володіє одним з найбільших складів спортивних товарів на території України), автомобілем компанії даний товар буде доставлений в будь-який регіон України.

4. Послуги у сфері обробки металу та дерева.

До структури концерну «Інтер Атлетика» входить виробнича компанія «Спорттехніка», що володіє одним з найбільш потужних і сучасних виробничих баз у сфері обробки дерева і металу. У виробничому процесі даних компаній використовується високоточне і продуктивне обладнання, що дозволяє досягти значного зниження собівартості виробничого процесу. Унікальність даної пропозиції на ринку полягає не тільки в наявності повного ряду сучасного обладнання, але також можливість вирішення в інтересах клієнта завдань конструкторського плану - у штат компаній входять потужні конструкторські відділи. Високий рівень організації виробництва підтверджений міжнародним сертифікатом ISO 9001:2015 на Систему Менеджменту Якості ТОВ "Компанія Спорттехніка". Зазначені компанії надають найширший спектр послуг в галузі обробки металів і дерева.


Новини

ви обов'язково знайдете щось для вас

переглянути всі

Inter Atletika облаштовує майданчики для фізичної реабілітації

У змаганнях за звання кращої спортивної команди перемогла дружба

ГК «Інтер Атлетика» стала партнером всеукраїнських змагань «Ігри Героїв»

"Фітнес Трейдінг" отримала премію Zakupki.Кращі