Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

Відкритий Кубок Києва з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу 2009

06.05.2009

18 квітня 2009 року в приміщенні конгрес-холу "Президент-готелю "Київський" відбувся Відкритий Кубок Києва з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу.

Традиційно офіційним спонсором Кубка Києва виступила Група Компаній "Інтер Атлетика".

У вестибюлі "Конгрес холу" була розташована виставка тренажерного обладнання, де гості змагань могли безпосередньо поспілкуватися з представниками спортивного обладнання працівниками компанії "Інтер Атлетика", а також самостійно протестувати представлені на виставці тренажери і переконатися в їх відмінній якості і функціональності.

Ці змагання стали першим етапом відбору спортсменів для участі в майбутніх чоловічому (22-25.05.09, Новий Сад, Сербія) і жіночому (29.05.-01.06.09, Братислава, Словаччина) Чемпіонатах Європи. Зайняли перші три місця п'єдесталу пошани в абсолютній категорії Сергій Мучак, Андрій Кухарчук та Андрій Шарапов, вже забронювали собі місце в складі збірної команди України для участі на Чемпіонаті Європи. Ще одним учасником майбутнього Чемпіонату Європи став Сергій Клепчев. Віце-чемпіон світу і Європи з фітнесу Сергій Клепчев, вперше бере участь в абсолютній категорії класичного бодібілдингу, став бронзовим призером Відкритого Кубка Києва.

Всі прибулі на ці змагання спортсмени показали відмінну спортивну форму, тим самим подарувавши не тільки тренерів і суддів, а й шанувальників головного неолімпійського виду спорту, які заповнили практично на 100% глядацьку залу.

Кращі спортсмени Відкритого Кубка Києва були нагороджені президентом Федерації бодібілдингу та фітнесу України, президентом спортивного клубу "Біола" Ігорем Делієвим, президентом Федерації бодібілдингу та фітнесу міста Києва Олегом Чернієвським.

Призовий фонд змагань склав 25 000 грн., а розподілився він між переможцями і призерами Відкритого Кубка Києва.