Меню
Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

"Фітнес Трейдінг" отримала премію Zakupki.Кращі

20.06.2018

8 червня в Києві відбулося нагородження лауреатів української премії Zakupki.Кращі. ТОВ «Фітнес Трейдінг», що входить до складу ГК «Інтер Атлетика», отримали відзнаку в номінації «Громадський вибір: найкращий постачальник». Відзначені 9 державних органів та 16 представників бізнесу, які виконують певну роботу в системі публічних електронних закупівель ProZorro. За внесок у розвиток галузі публічних торгів було нагороджено й тих, хто допомагає популяризувати прозорі тендери від імені громадськості.

Група компаній «Інтер Атлетика» – національний виробник професійного спортивного, дитячого, вуличного та паркового обладнання, який об’єднує провідні компанії на ринку України. ТОВ «Фітнес Трейдінг» спеціалізується на продажу всього спектру обладнання та аксесуарів для професійних залів різного рівня та постачає їх у понад 40 країн світу, а також є ексклюзивним офіційним представником в Україні відомих світових брендів. У виробництві впроваджена та постійно вдосконалюється система якості, відповідна до світових стандартів.

Сьогодні на Zakupki.Prom.ua державні організації та підприємства розміщують свої тендери, а представники бізнесу повідомляють свої пропозиції й приєднуються до торгів. Вимоги тендерів доступні, пропозиції учасників неприховані, і перемагає саме той, хто запропонує найвигідніші умови. Окрім того, система дає змогу компанії залучити нових партнерів та покупців. ТОВ «Фітнес Трейдінг» 240 разів, із яких 73 % перемог, узяла участь у відкритих тендерах.

Премія Zakupki.Кращi сформована у 2016 році та вручається замовникам і постачальникам, які застосовують ресурси електронних закупівель максимально ефективно. Зачинатель премії – широковідома торговельна платформа Zakupki.Prom.ua. Учасники нагороджуються в трьох категоріях: «Експертний вибір», «За результатами в системі», «Громадський вибір».

«Zakupki.Кращі: громадський вибір» – нагорода, яка була створена в цьому році. Вона вказує на лідерів у держзакупівлі на думку самих організаторів таконкурсантів. Визначення переможців було прозорим та поділялося на декілька частин:висунення кандидатів, публікація списків (понад 100 компаній претендентів) і голосування, у якому взяли участь 20 тисяч учасників. Кращий постачальник отримав майже 6,5 тис. голосів, а кращий замовник – 3,5.

«Для галузі державних закупівель дуже важливо ініціювання та проведення такої премії. Вона дає зрозуміти, хто є кращим у сфері, підтримує зміни, впроваджує якісні та ефективні практики, котрі повинні стати стандартами. І ми зобов'язані допомогти лідерам в області нести свої практики далі. Це мотивує всіх організаторів та учасників своїми діями робити наше життя якісніше, а нашу країну – успішною. Особливо хочу відзначити конкурсантів, які потрапили в номінацію «Громадський вибір». Адже, якщо найбільш зацікавлені у сфері проголосували за цих представників, то вони точно кращі» – повідомляє Лілія Лахтіонова, директор департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку й торгівлі України.


Повернення до списку